Mgr. Erika Hutkayová

Ďakovný list z Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Krajské stredisko ÚNSS

Park obrancov mieru 1

040 01 Košice

„Jedna z najkrajších odmien v živote je tá,

že žiadny človek nedokáže od srdca

pomôcť inému bez toho, aby zároveň nepomohol

aj sám sebe.“

Ralph Waldo Emerson

Ďakovný list

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska je občianske združenie, ktoré poskytuje sociálne služby pre zrakovo postihnutých ľudí.

Naša práca, ktorú vykonávame pre tých, ktorí svet okolo seba nemôžu vnímať vo všetkých jeho farbách a detailoch, v mnohom nezáleží iba na nás samých, ale aj na pochopení zo strany ostatných.

Sme Vám úprimne vďační za to, že sme sa pri našom úsilí o skvalitnenie života nevidiacich a slabozrakých ľudí stretli s ľuďmi ako ste Vy, ktorí majú pochopenie pre problémy iných a dokážu pomôcť.

Touto cestou sa chceme poďakovať, že ste sa zapojili do našich zbierkových aktivít zahŕňajúcich aj zbierku starých použitých okuliarov, ktoré pomôžu ľuďom v krajinách tretieho sveta.

Ďakujem všetkým pedagógom a študentom, nakoľko Vaša iniciatíva a citlivý prístup k ľuďom, ktorí to potrebujú je pre nás veľkým prínosom.

Vo Vašej práci prejeme všetko dobré a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S úctou

V Košiciach dňa 2.3.2008                                        Mgr. Terézia Petiová

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska